متن کامل خبر


 
فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1396

خلاصه خبر: ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه سال 1396 که از 15 مهرماه جاری آغاز شده است تا روز یکشنبه 30 مهرماه ادامه دارد.

ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1396 در راستای انتخاب و معرفی نخبگان دانشگاه های سراسر کشور اعم از دانشگاههای دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه دو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه های ، پیام نور و فرهنگیان از نیمه دوم مهرماه آغاز و به مدت دو هفته ادامه دارد. دانشجویان می توانند ضمن مطالعه دقیق آئین نامه جهت ثبت نام از طریق سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به  نشانی www.nemooneh.saorg.ir و یا از طریق سایت دانشگاه تربیت مدرس با مراجعه به  نشانی http://www.modares.ac.ir/studentAffair اقدام کنند.
فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می شود. بدین ترتیب که نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند. آن تعداد از متقاضیان نیز که شرایط معرفی به مرحله دوم را دارا باشند به دبیرخانه مرکزی جشنواره دانشجوی نمونه معرفی می شوند. جشنواره دانشجوی نمونه در سطح کشور در شش گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی، هنر و علوم پزشکی در مقاطع مختلف انجام می شود که پس از ارزیابی داوران کشوری در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.
گفتنی است جشنواره دانشجوی نمونه به منظور شناسایی و معرفی الگوی مناسب دانشجویی، افزایش مراتب معنوی وتشویق دانشجویان به پایبندی و گسترش اصول و ارزش‌های اسلامی و با هدف افزایش تحرک و شادابی اجتماعی و شناسایی استعدادهای برتر علمی فرهنگی هر ساله برگزار می شود.
25 مهر 1396 / تعداد نمایش : 650