متن کامل خبر


 
آقای دکتر ناصر صفایی به عنوان معاون پژوهشی و فناوری دانشکده کشاورزی منصوب شد

خلاصه خبر: به گزارش روابط عمومی دانشکده ، در تاریخ 1397/2/23طی حکمی از سوی آقای دکتر محمد تقی احمدی؛ رئیس دانشگاه تربیت مدرس؛آقای دکتر ناصر صفایی؛ عضو هیئت علمی گروه بیماری شناسی گیاهی؛ به عنوان معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشکده کشاورزی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده ، در تاریخ 1397/2/23طی حکمی از سوی آقای دکتر محمد تقی احمدی؛ رئیس دانشگاه تربیت مدرس؛آقای دکتر ناصر صفایی؛ عضو هیئت علمی گروه بیماری شناسی گیاهی؛ به عنوان معاون جدید پژوهشی و فناوری دانشکده کشاورزی منصوب شد.

در این حکم خطاب به آقای دکتر صفایی آمده است:" بنا به پیشنهاد رییس محترم دانشكده کشـاورزی و نظر به تعهد و شايستگي جنـابعالی و به موجب این حکم به عنوان معـاون پـژوهشی و فنـاوری دانشکده کشـاورزی منصوب می‌شوید.

    امید است با توکل به خداوند سبحان و براساس برنامه‌های راهبردی دانشکده و دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی، در گسترش حوزه همکاریهای تحقیقاتی و تعمیق فعالیتهای پژوهشی و کاربردی دانشکده بکوشید و با ایجاد فضای صمیمیت و همدلی، در پیشبرد اهداف دانشگاه و اجرای وظایف تعیین شده در زیر نظر رییس محترم دانشکده موفق و مؤيد باشيد".

گفتنی است که رئیس دانشگاه طی نامه ای جداگانه از زحمات آقای دکتر غلامحسن نجفی؛ معاون سابق پژوهشی دانشکده؛ تقدیر و تشکر کرد. در بخشی از این نامه آمده است: "بدینوسیله از تلاش و خدمات صادقانه جنابعالی در زمان تصدی معاونت پژوهشی و فناوری دانشکده کشاورزی تقدیر و تشکر می‌نماید. امید است که دانشگاه همچون گذشته از تجارب ارزنده و تلاش مجدانه شما در امر ارتقای علمی بهره‌مند گردد.توفیق جنابعالی را در همه شئونات زندگی از خداوند متعال خواهانم".

روابط عمومی دانشکده فرصت را مغتنم شمرده برای ایشان سلامتی و موفقیت روزافزون آرزو دارد.

25 اردیبهشت 1397 / تعداد نمایش : 788