متن کامل خبر


 
ویژه برنامه‌های هفته اول ماه مبارک رمضان در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد

خلاصه خبر: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی ویژه‌برنامه‌های مختص این ماه در مسجد قدس دانشگاه برگزار شد.

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی ویژه‌برنامه‌های مختص این ماه در مسجد قدس دانشگاه برگزار شد. در همین راستا روزهای شنبه هر هفته کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان توانمند بین المللی دایر می‌باشد. در اولین شنبه مصادف با روز سوم ماه مبارک رمضان بعد از نماز ظهر و عصر قاری بین المللی جناب آقای موحد امین با صوت زیبای خود به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداختند که مورد استقبال خیل عظیم نمازگزاران قرار گرفت.

روز یک شنبه نیز مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس میزبان حجت الاسلام والمسلمین ورع بودند. ایشان با مطرح کردن موضوعاتی در مورد احکام روزه و نکات اخلاقی، به بیان فضیلت های این ماه پرداختند.

سخنران ویژه روزهای پنجم تا هفتم این ماه عزیز نیز، حجت الاسلام والمسلمین حدادی بودند که عمده بحث خود را به احکام روزه‌داری و بیان فواید و برکات این ماه مبارک اختصاص دادند.

                      

شایان ذکر است از دیگر برنامه های مهم این ماه می‌توان به ویژه برنامه قرآنی خواهران تحت عنوان 30 دقیقه با قرآن و نیز برنامه جزء خوانی اشاره کرد که همه روزه بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد قدس دانشگاه برگزار می‌گردد.

2 خرداد 1397 / تعداد نمایش : 376